Kurulduğu günden itibaren kaliteli ve hızlı üretimi ile edinen “Hidrotam Mühendislik Hidrolik Makine” Ankara-İvedik’de bulunan 400 m² kapalı alana sahip atölyesi ile müşterilerine hidrolik silindir üretimi ayrıca hidrolik silindir bakım ve revizyonlarını yapmaktadır. Alanında uzman mühendis ve ustalara sahip olmasıyla beraber dünya standartlarında hidrolik silindir üretimi yapmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinen “Hidrotam Mühendislik Hidrolik Makine”  bu yolda ilerleyerek sektöründe öncü firma olma hedefini en yakın zamanda gerçekleştirecektir. Mükemmele olan bu serüveni ile hidrolik silindir sektörüne yön verecektir.

“Hidrotam Mühendislik Hidrolik Makine” faaliyet alanları; İş makinası silindirleri, Beton pompası silindirleri, Endüstriyel silindiler, Özel tasarım hidrolik silindir üretimi ve Pres silindirleri ayrıca özel tasarım hidrolik sistemler olarak açıklanabilir.

Temel olarak, hidrolik silindir üretiminde; kaliteli, dünya standartlarına uygun, hızlı ve ekonomik olarak üretim gerçekleştirmekteyiz.